Často kladené otázky

Výběr z Vámi nejčastěji kladených dotazů

!! Pokud zde ten svůj nenajdete, nebojte se nás kontaktovat !!

 

Je možné si nábytek před zakoupením někde prohlédnout?

Velké množství nabízeného sortimentu si můžete prohlédnout přímo u nás na prodejně. Trvale zde máme vystaveno cca 50 základních typů židlí a cca 10 nábytkových sestav.

 

Je možné vyrobit atypické prvky?

Ano, u většiny nábytkových řad je možné vyrobit atypické prvky. Sdělte nám na náš kontaktní mail vaše konkrétní požadavky a rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku, včetně předpokládané dodací lhůty.

 

Je možné dodat nábytek smontovaný?

Nábytek standardně dodáváme v rozmontovaném stavu, tak abychom eliminovali riziko poškození při dodávce. U všech Vámi objednaných prvků naleznete přehledný návod k montáži. Rádi Vám ale zajistíme odbornou montáž námi dodávaného nábytku. Pokud budete montáž požadovat, tak tuto skutečnost uveďte v objednávce a bude Vás kontaktovat náš pracovník, který Vám sdělí cenu montáže.

 

Je možné dodat sedací nábytek i v jiných barevných odstínech?

Ano, většinu židlí umíme dodat i v jiných odstínech. Pokud budete mít tento požadavek, tak nás kontaktujte a u konkrétních židlí Vám rádi sdělíme možnosti.

 

Jaká je reálná dodací lhůta nábytku?

Většinu nabízených prvků máme na skladě, to znamená, že obvykle objednávku expedujeme následující den po obdržení objednávky. Obvyklá dodací lhůta je tedy do 5ti pracovních dnů od Vašeho objednání.

 

Je možné si nábytek vyzvednout osobně?

Nábytek si můžete vyzvednout osobně přímo u nás na prodejně na adrese Třebešovská 94, Praha 9

 

Nejsem si jistý, jestli se mi vybraná sestava vejde do místnosti?

Zašlete nám rozměry Vaší místnosti, a soupis nábytku, který chcete do prostoru umístit a obratem Vám zpracujeme zdarma základní vizualizaci ze které uvidíte jestli se Vám nábytek do Vašeho prostoru vejde.

 

Proč mám koupit nábytek právě u Vaší společnosti?

Protože jsme tým profesionálů se zkušeností více než 20 let v oboru. Máme za sebou tisíce bezproblémových dodávek nábytku a velké množství pravidelně se vracejících zákazníků.