Jak nakupovat

Nejste si jistí, jak objednat přesně Vámi požadovaný produkt?


Tento názorný návod Vám to snad usnadní. I tak se nás ale nebojte na cokoli zeptat!

 

Začínáme:

1. Jako první si v menu vlevo vyberte, co hledáte (nábytek, židle...)

2. Poté, pokud víte konkrétně do jaké podkategorie se chcete podívat, stačí ji v menu rozkliknout

3. Pokud si nejste jistí, ale víte například to, že chcete "nějaký stůl od dvou do deseti tisíc", stačí využít náš filtr (na obrázku vidíte daný příklad, kdy jsme si zvolili posuvníkem zhruba cenu od-do a pak si vybrali kategorii - stoly)

4. Poté si z nabídky vybereme požadovaný produkt (lze ještě seřadit si produkty dle ceny, jména atd.) a už si jen navolíme jak bychom chtěli, aby to vypadalo. Zvolíme si námi vybranou barvu, počet kusů, popřípadě jiné doplňky z možného výběru.

5. Po kliknutí na "Zakoupit" se rovnou ocitnete ve svém košíku. Ten Vám zůstane tak, jak je, takže můžete klidně dále nakupovat nebo, pokud máte již všechno vybráno, vyplňte požadované údaje pro nás (ty označené hvězdičkou jsou povinné), popřípadě dopište nějakou svou poznámku ("co nejrychlejší dodání" atp.), zkontrolujte si obsah svého košiku, jestli vše sedí (kdyby se Vám podařilo objednat něco jinak, stačí jen co nejrychleji nás kontaktovat a my to napravíme), opište kontrolní kód a klikněte na tlačítko "Odeslat". Odtud to již přebíráme my.

Opět upozorňujeme!

Nebojte se s jakýmkoli dotazem obrátit se na nás. Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď!